• Головна
  • Черкащанам, які скористались правом на податкову знижку, повернуть понад 1,7 млн грн
16:50, 14 вересня 2016 р.

Черкащанам, які скористались правом на податкову знижку, повернуть понад 1,7 млн грн

Протягом січня – серпня 2016 року скористались своїм правом та подали податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2015 рік для отримання податкової знижки майже 1 300 черкасців. Таким громадянам з бюджету буде повернуто понад 1,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Про це «Новій Добі» повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

Серед таких декларацій 77% подано з метою реалізації права на податкову знижку на навчання. «Цим правом скористався 1001 житель обласного центру, з бюджету їм буде повернуто понад 1 млн грн», – зазначив Антон Царюк.

Серед інших видів податкових знижок, якими на сьогодні скористались жителі обласного центру, начальник інспекції назвав наступні:

- 178 громадян задекларували право на податкову знижку щодо страхових платежів та пенсійних внесків, з бюджету їм повернуть 148,6 тис грн;

- 87 громадян подали податкову декларацію з метою одержання податкової знижки на частину суми процентів, сплачених ними за користування іпотечним кредитом. Їм буде повернуто 443 тис грн;

- 12 черкащанок скористались правом на податкову знижку відносно суми коштів, сплачених медичному закладу за оплату допоміжних репродуктивних технологій, сума до повернення складе 30,5 тис грн;

- 3 громадянина реалізували право на податкову знижку за переобладнання транспортного засобу, їм буде повернуто 4,9 тис грн.

Станом на 9 вересня 2016 р. громадянам, які задекларували право на податкову знижку, вже повернуто понад 1,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податковаінспекціявчеркасах #правонаподатковузнижку #антонцарюк
Оголошення
live comments feed...