На День міста у Долині троянд проходитиме «Ярмарок професій»

У рамках святкування Дня міста в Долині троянд відбудеться презентація вищих навчальних та професійно-технічних навчальних закладів нашого міста на «Ярмарку професій».

Кожен навчальний заклад на інформаційних стендах представить свій  професійний напрямок роботи, проведе майстер-класи, покаже свої вміння та ознайомить  майбутніх абітурієнтів  з перевагами певного фаху, – інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Участь у «Ярмарку професій» візьмуть Державні навчальні заклади: «Черкаське вище професійне училище ім. Героя Радянського Союзу Г.Ф. Короленка», «Черкаське вище професійне училище», «Черкаський професійний автодорожній ліцей», «Черкаський професійний будівельний ліцей», «Черкаський професійний ліцей» та вищі навчальні заклади: Східноєвропейський університет економіки і менеджменту і Черкаський державний технологічний університет (ЧДТУ).

Запрошуємо молодих людей, які ще не визначилися з майбутнім  фахом до містечка професій, яке діятиме  у Долині троянд 17 вересня з 13.00 до 18.00. 

http://ogp.ck.ua/
черкаси деньміста ярмарокпрофесій навчальнізакладичеркас
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии