• Головна
  • Київські науковці спробують переконати, що Черкасам не 730 років
14:00, 13 вересня 2016 р.

Київські науковці спробують переконати, що Черкасам не 730 років

15 вересня о 15:30 в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбудеться конференція-презентація «Походження Черкас: Версія 2.0». Під час заходу буде представлено широкому загалу книгу «Археологія та рання історія Черкас», що перевертає уявлення про заснування нашого міста, – повідомляє Черкаський край.

Автори видання, доктор наук, професор кафедри міжнародних відносин Київського університету культури і мистецтв Валерій Ластовський та кандидат історичних наук, старший науковий співробітник інституту археології НАН України Дмитро Куштан доводять, що Черкаси набагато молодші, ніж вважали досі.

Книжка

Книжка

Під час дискусії вони обговорять нову версію походження міста з кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історії та етнології ЧНУ ім. Б. Хмельницького Юрієм Михайлюком та археологом і краєзнавцем Михайлом Сиволапом.

Доцент кафедри історії України, етнограф ЧНУ ім. Б.Хмельницького Андрій Темченко повідає присутнім про те, у що вірили та як жили наші пращури.

А про те, як змінилися Черкаси за останні двісті років, розкаже архітектор Федір Гонца. Він представить карти міста, аерофотозйомку, фотографії з кінця 18 століття і до сьогодні.

Усі черкасці, які не байдужі до рідного міста, зможуть дізнатися більше про його появу та історію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #краєзнавчиймузей #конференціяпропоходженнячеркас
Оголошення
live comments feed...