• Головна
  • Батько з найскладнішим характером живе на Черкащині
Хата на тата
13:50, 12 вересня 2016 р.

Батько з найскладнішим характером живе на Черкащині

Хата на тата

Батько чотирьох дітей Сергій Ридван з Черкащини вважає, що рівних у батьківстві йому немає. Він кожного дня займається з дітьми: півторарічна дочка вже вміє крутити чотки, діти танцюють під шансон та грають в карти на гроші.

Колись дружина Сергія виходила заміж за дуже крутого хлопця, але Сергій і досі живе за законами 90-х, а у сімейному житті виявився грубим і власним. Вдома він тільки лежить у гамаку та дивиться у бінокль за тим, як працює його дружина. Сергій вважає, що хазяйство – це справа жіноча, а ось виховання дітей – на чоловічих плечах.

«Я турботливий батько – я їх правильним речам навчаю», - каже Сергій. Батько вчить дітей «крутиться по жизни», бити в морду та цілком готуватись до нелегкого життя.

Звісно, таке виховання не влаштовує дружину Серьоги, і вона звернулась до проекту каналу СТБ «Хата на тата».

Перевиховання Ридвана стане настільки складним, що команда проекту вважає цей випадок найскладнішим за всю історію проекту.

Та чи вийде журналістам, психологам та сценаристам проекту підготувати такі завдання для Сергія, щоб змінився його образ мислення та життя, побачимо вже сьогодні о 20:00 на каналі СТБ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хатанатата #Черкаси #СТБ
Оголошення
live comments feed...