• Головна
  • Черкаські "айтішники" пропонують взяти під GPS-контроль весь громадський транспорт міста
11:20, 12 вересня 2016 р.

Черкаські "айтішники" пропонують взяти під GPS-контроль весь громадський транспорт міста

Громадська спілка «ІТ-кластер» передала міській владі пропозиції щодо покращення (за рахунок власного винаходу) якості та зручності міських перевезень, – повідомляє Діловий регіон.

– Сьогодні ми робимо новий крок після впровадження в Черкасах системи GPS-моніторингу на тролейбусах КП «Черкасиелектротранс» на базі створеного нами мобільного додатку MapaMagic, що дає змогу і черкащанам, і владі міста контролювати в онлайн-режимі рух тролейбусів та дотримання ними графіку перевезень, – констатує засновник ІТ-компанії «ЕKreative», співзасновник черкаського «ІТ-кластеру» Віктор Євпак. – Ми передали міському голові наші пропозиції стосовно поширення дії системи GPS-моніторингу на усю мережу громадського транспорту Черкас і пропонуватимемо включити відповідний пункт до вимог конкурсу для міських перевізників.

За його словами, встановлення на кожному маршрутному автобусі системи GPS-моніторингу дозволить кожному черкащанину отримувати через мобільний додаток MapaMagic точні дані про прибуття громадського транспорту на кожну зупинку. Наступним етапом є створення централізованої диспетчерської та встановлення у центрі міста екрану для трансляції часу прибуття тролейбусів і маршруток – для черкащан, що не мають смартфонів.

– Ми винайшли і пропонуємо владі ефективний інструмент для реального покращення якості та зручності перевезень для жителів міста, що не позначиться на його вартості. Для міської влади – це створення можливості реального контролю міських перевезень, дієвий крок для створення повноцінної системи управління міським транспортом, наближення Черкас до статусу «розумного міста», – зазначив Віктор Євпак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #громадськийтранспорт #громадськаспілкаІТ-кластер #вікторєвпак
Оголошення
live comments feed...