• Головна
  • Команда черкаських лікарняних клоунів презентує свій проект
16:50, 6 вересня 2016 р.

Команда черкаських лікарняних клоунів презентує свій проект

«Запрошуємо до нашої компанії людей із чуйним і люблячим серцем,  людей, котрі можуть дарувати свою посмішку та хороший настрій безкорисно, – повідомляє «Про все» з посиланням на сторінку «Лікарняних клоунів» у Фейсбук.   

– Хто вони, лікарняні клоуни? Лікарняні клоуни – це друзі тих, хто потрапив у тяжкі життєві умови, хто знаходиться на довготривалому лікуванні в державних медичних закладах, хто позбавлений батьківського піклування та мешкає в дитячих будинках.

Чому ми цим займаємося?  Тому що вміємо просто так любити!  Тому що вміємо просто так дарувати!  Тому що віримо, що добро врятує світ! Тому що впевнені, що сміх – це природні ліки від багатьох недугів!

Ми ті клоуни, котрі додають смішинок у сіре лікарняне життя.  А смішинки роблять свою справу: активізують імунні процеси і маленькі наші друзі – дітлахи та ті, хто знаходиться поруч з ними, впевнено крокують до перемоги над хворобами, не дають тривозі та хвилюванням, страхові та невпевненості поселитися в їхньому житті, – пояснює відома черкаська психолог та “клоунеса” Вікторія Дорошенко.

Зустріч-презентація проекту “Лікарняні клоуни м. Черкаси” відбудеться 7 вересня о 18:30 за адресою: вул. Дашковича, 4.

Тел. для довідок 097-18-35-911

Клоуни-1

Клоуни-1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #лікарняніклоуни #смішинки #вікторіядорошенко #презентаціяпроекту
Оголошення
live comments feed...