Муніципальній інспекції допомагатимуть громадські інспектори. У Черкасах формують їх списки

Комітет самоорганізації населення «Богданівський» визначив перелік активних та небайдужих жителів мікрорайону, які бажають стати громадськими інспекторами. Вони будуть помічниками муніципальної інспекції на місцях. Список із 7 прізвищ активістів передали управлінню інспектування. Нині – слово за виконкомом Черкаської міської ради, який розглядатиме питання про надання таким інспекторам повноважень, – йдеться на сайті Черкаської міської ради.

«Це гарна і потрібна місту ініціатива, адже нинішньої кількості співробітників муніципальної інспекції недостатньо для повноцінного охоплення всіх мікрорайонів Черкас та боротьби із порушеннями. А жителі окремих мікрорайонів краще орієнтуються на місцях і стануть потрібними помічниками. Ми вже сформували перелік охочих взяти відповідальність за наведення порядку на території «Богданівського». Сподіваємося, що міська влада підтримає таку потрібну справу і надасть повноваження громадським інспекторам, адже це стане реальним механізмом вплинути на порядок в місті», – зазначає голова комітету «Богданівський» Оксана Мелікова.

Громадські інспектори після надання повноважень матимуть можливість складати протоколи та слідкувати за прибиранням прилеглих територій, благоустроєм мікрорайону, незаконним будівництвом, стихійною торгівлею тощо. 

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси муніципальнаінспекція громадськіінспектори наведенняпорядку
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии