• Головна
  • Муніципальній інспекції допомагатимуть громадські інспектори. У Черкасах формують їх списки
08:30, 6 вересня 2016 р.

Муніципальній інспекції допомагатимуть громадські інспектори. У Черкасах формують їх списки

Комітет самоорганізації населення «Богданівський» визначив перелік активних та небайдужих жителів мікрорайону, які бажають стати громадськими інспекторами. Вони будуть помічниками муніципальної інспекції на місцях. Список із 7 прізвищ активістів передали управлінню інспектування. Нині – слово за виконкомом Черкаської міської ради, який розглядатиме питання про надання таким інспекторам повноважень, – йдеться на сайті Черкаської міської ради.

«Це гарна і потрібна місту ініціатива, адже нинішньої кількості співробітників муніципальної інспекції недостатньо для повноцінного охоплення всіх мікрорайонів Черкас та боротьби із порушеннями. А жителі окремих мікрорайонів краще орієнтуються на місцях і стануть потрібними помічниками. Ми вже сформували перелік охочих взяти відповідальність за наведення порядку на території «Богданівського». Сподіваємося, що міська влада підтримає таку потрібну справу і надасть повноваження громадським інспекторам, адже це стане реальним механізмом вплинути на порядок в місті», – зазначає голова комітету «Богданівський» Оксана Мелікова.

Громадські інспектори після надання повноважень матимуть можливість складати протоколи та слідкувати за прибиранням прилеглих територій, благоустроєм мікрорайону, незаконним будівництвом, стихійною торгівлею тощо. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #муніципальнаінспекція #громадськіінспектори #наведенняпорядку
Оголошення
live comments feed...