• Головна
  • Ринок на Казбеті закрили на реконструкцію до 1 листопада
12:20, 5 вересня 2016 р.

Ринок на Казбеті закрили на реконструкцію до 1 листопада

Про це повідомила власниця ринку Юлія Гаджієва підприємцям та покупцям після акції протесту. Вони сьогодні зранку перекрили бульвар Шевченка з вимогою зберегти єдиний ринок у мікрорайоні Казбет, де торгували домашніми продуктами.

Близько півсотні людей сьогодні зранку перекрили рух бульваром Шевченка. Так вони висловлювали протест проти закриття Казбетського ринку, який тут працював споконвіку.

Минулого тижня почався демонтаж торговельних рядів, а з сьогоднішнього дня торгівлю на ринку заборонено. За словами учасників акції, близько 120 осіб, які працювали на ринку, залишилися без роботи. А місцеві жителі не мають де купити продукцію домашнього виробництва, - розповідає Діловий регіон.

Вже після завершення акції власниця ринку на Казбеті Юлія Гаджієва повідомила її учасникам, що він відновить свою роботу 1 листопада.

«Ми закрили ринок на реконструкцію на 2 місяці. Там уже найближчим часом постелять асфальт. Поставимо нові торговельні ряди, буде лабораторія. Ми хочемо привести ринок у нормальний вигляд», – відзначила Юлія Гаджієва.

За її словами, продавців на ринку про реконструкцію повідомили за тиждень. Однак учасники акції та активісти заявили, що вперше чують про це.

Раніше повідомлялося, що згідно з документами, земля, де розташований ринок, перебуває в законній оренді у магазину «Делікат». І за словами начальника міського управління інспектування Олександра Давиденка, іншого місця, де можна було б розмістити ринок, на Казбеті немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #ринокнаказбеті #закритодо1листопада #юліягаджієва
Оголошення
live comments feed...