• Головна
  • Діти, яким діагностували онкозахворювання, навчатимуться індивідуально – в Черкасах, у обласній лікарні
12:00, 2 вересня 2016 р.

Діти, яким діагностували онкозахворювання, навчатимуться індивідуально – в Черкасах, у обласній лікарні

Для пацієнтів дитячого відділення онкології та гематології Черкаської обласної лікарні теж пролунав перший дзвоник. Для дітей шкільного віку, які перебувають на лікуванні  в дитячому відділенні онкології та гематології Черкаської обласної лікарні,  пролунав довгоочікуваний перший дзвоник, а кожен учень отримав спеціальні подарунки.

На жаль, з 1 вересня не всі діти можуть повноцінно відвідувати школу. Для найбільш уразливої категорії дітей, яким діагностовано онкозахворювання і які перебувають на лікуванні в стаціонарі,  цього року запропоновано індивідуальну форму навчання, – повідомляється на сайті Черкаської міської ради.

Це надає можливість забезпечити освітній процес протягом наступного навчального року школярам, які понад місяць перебувають на лікуванні у стаціонарі.

–  Завдяки  індивідуальній формі навчання реалізується право дітей-пацієнтів отримати знання з базових дисциплін. Це зменшить прогалини у знаннях при поверненні дітей до свого навчального закладу. Також навчання під час лікування зменшить психологічний тиск хвороби на дитину і дозволить швидше адаптуватися у колективі, – зазначила директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова.

За словами начальника управління освіти Євгена Степка, після погодження відповідних документів, для кожного учня будуть складені розклад та індивідуальні навчальні плани з кожного предмету. Вчителі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 мають досвід роботи з дітьми, що навчаються індивідуально.

Також під час навчання учні будуть забезпечені необхідними підручниками.

Як розповіла завідувачка  обласного центру дитячої онкології та гематології Оксана Глухарева, за час  існування відділення свято першого дзвоника відбувається вперше. На нього чекали і діти й батьки, які переймалися, що цьогоріч через хворобу  не відвідуватимуть школу.

– У нас – троє школяриків: другокласниця Лада, п’ятикласниця Альона та першокласник  Ігор, який до  речі, заздалегідь готувався до цього свята і навіть в Інтернеті замовляв три портфелі різного кольору. Тож,  сьогодні здійснилася дитяча мрія і ми вдячні  за це департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, вчителям, керівництву загальноосвітньої школи №7.

Вітали з новим навчальним роком  особливих школяриків представники департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради,  провідний спеціаліст управління освіти і науки ОДА Віта Поліщук, волонтери  та директор загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №7  Юрій Середа, який  разом з  подарунками кожному учневі презентував щоденники та значки, що  є атрибутами їхньої  школи.  А музичні дарунки були від вихованців Черкаської дитячої музичної школи №5.

Своє бажання навчатися  особливі учні розповіли у віршованій формі, продемонструвавши  своє вміння декламувати.

Першокласнику  Ігорю  разом із заповідями школяра вручили посвідчення, про те що відтепер він  учень першого класу.

Насамкінець  школярики показали  гостям кімнату, де проходитимуть заняття і, яка обладнана за всіма відповідними правилами в лікувальному закладі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськаобласналікарня #дитячевідділенняонкології #першийдзвінок #оксанаглухарева
Оголошення
live comments feed...