• Головна
  • Любов Майборода просить мера Черкас гроші, передбачені на Льодовий палац, виділити малозабезпеченим та інвалідам
12:00, 1 вересня 2016 р.

Любов Майборода просить мера Черкас гроші, передбачені на Льодовий палац, виділити малозабезпеченим та інвалідам

Попри недофінансування першочергових потреб медичної галузі, харчування для дітей з малозабезпечених сімей, депутати Черкаської міської ради активно просувають будівництво Льодового палацу за бюджетні кошти. Це стверджує громадський діяч та депутат обласної ради чотирьох скликань Любов Майборода. Тому вона оприлюднила звернення до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка з проханням звернути увагу насамперед на соціально незахищені верстви населення, а вже потім думати за палаци.

Наводимо текст звернення:

«Шановний Анатолію Васильовичу!

27 липня 2016 року сесія Черкаської міської ради затвердила зміни до бюджету за підсумками виконання міського бюджету за 6 місяців поточного року. Перевиконання бюджету становило 40 млн740 тис грн.

За півтора місяці до сесії, 14.06.2016 департамент охорони здоров`я та медичних послуг Черкаської міської ради листом за № 559/14 06-01 звернувся до департаменту фінансової політики з проханням передбачити при внесенні змін до бюджету першочергові потреби по галузі «охорона здоров`я»:

- 1 млн190 тис грн на забезпечення до кінця року інвалідів та дітей-інвалідів технічними засобами: кало- та сечо-приймачами, підгузниками та 751 тис грн – на забезпечення пільговим харчування дітей до 2-х років з малозабезпечених сімей.

Проте, прохання департаменту охорони здоров`я при розподілі коштів не були враховані. 343 інваліда та дітей-інвалідів залишились без технічних засобів і 242 дитини з малозабезпечених сімей з вересня не будуть отримувати пільгове харчування.

Разом з тим, сесія міської ради 27 липня прийняла рішення про виділення 1 млн грн на виготовлення проектно-кошторисної документації Льодового палацу. 5 років тому ідею будівництва Льодового палацу за бюджетні кошти активно просували Сергій Одарич та Сергій Тулуб. Будівництво проводила фірма Бориса Колесникова «Льодові арени», орієнтовна вартість будівництва – 90 млн грн.

Наразі ініціаторами будівництва Льодового палацу виступили депутати Роман Діскант та Валерій Міняйло. Чисельні мешканці міста Черкас вважають такі видатки не першочерговими і розцінюють їх як такі, що суперечать Стратегії уряду про боротьбу з бідністю.

Прошу на наступній сесії міської ради профінансувати надання медичної допомоги інвалідам в сумі 1 млн 190 тис грн та харчування дітям з малозабезпечених сімей в сумі 761 тис грн за рахунок коштів, передбачених на будівництво Льодового палацу».

Льодовий

Льодовий

Звернення опубліковане на сайті «Провінція».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#любовмайборода #зверненнядомерачеркас #проектльодовогопалацу
Оголошення
live comments feed...