• Головна
  • Ринкові на Казбеті можуть продовжити життя ще на місяць
11:20, 1 вересня 2016 р.

Ринкові на Казбеті можуть продовжити життя ще на місяць

Заступник міського голови Геннадій Шевченко поспілкувався з власником магазину “Делікат” щодо стихійного ринку, який розташований за супермаркетом. Жителі мікрорайону “Казбет” вимагають, аби ринок і далі існував, оскільки є для них зручним. Однак зараз магазин заявив про свої права на земельну ділянку і попросив містян покинути місця для торгівлі, – розповідає «ІнфоМІСТ».

За словами Шевченка, за підсумками розмови власник магазину пообіцяв “подумати”, чи дати можливість ринку “пожити” ще місяць. Цей час, продовжує заступник мера, влада витрачатиме на пошук іншого місця, де б можна було облаштувати ярмарку. Та поки що такого місця в мерії не бачать.

– Проблема в тому, що та земельна ділянка справді перебуває в оренді “Делікату”. Документи в порядку. Причому виявилось, що люди говорили неправду, коли нарікали про те, що їх не попереджали про звільнення з місць. Попереджали наперед. Коли я туди поїхав, то побачив, які там жахливі умови: пилюка, скрізь антисанітарія, – зазначає Геннадій Шевченко. – Лише у вівторок ці люди офіційно звернулися до нас. Але ця проблема з’явилася не вчора. І вона не вирішується сьогодні на сьогодні. Ми робимо все, що можна. Але ми не можемо втручатися в комерційну діяльність магазину, тому тут може бути лише його воля.

Як повідомляв раніше “ІнфоМІСТ”, у вівторок близько півсотні жителів пікетували мерію з вимогою залишити їм ринок у мікрорайоні. Людей попередили про те, що потрібно залишати місця для торгівлі, адже магазин “Делікат” буде розширятися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #ринокнаказбеті #магазинделікат #праванаділянку #геннадійшевченко
Оголошення
live comments feed...