• Головна
  • Діагностичний центр СкенЛайф відмовляє в послугах ВІЛ-позитивним людям
12:00, 31 серпня 2016 р.

Діагностичний центр СкенЛайф відмовляє в послугах ВІЛ-позитивним людям

Черкаський діагностичний центр СкенЛайф відкрито дискримінує людей з груп ризику! Про це нашому порталу 0472.ua повідомили у ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця».

Своєчасна діагностика – запорука Вашого здоров'я! Такий меседж є на всіх сайтах Центру, але чи відповідає він дійсності – залишається питанням…

З січня місяця організація «Від серця до серця» намагається укласти договір на платній основі про співпрацю з діагностичним центром  СкенЛайф, що розташований на території обласної лікарні. У рамках проекту зменшення шкоди Альянс Громадське здоров’я надав кошти на придбання послуг комп’ютерної томографії (КТ) та магніторезонансної томографії (МРТ). Але дізнавшись про клієнтів, яким надає послуги наша організація, Центр під різними приводами відмовляє нам у послугах. Хоча у 2007 році, коли він відкривався на одному із засідань Координаційної ради з питань ВІЛ\СНІД\ТБ при ЧОДА, мова йшла про те, що категорія ВІЛ-позитивних людей буде обслуговуватися взагалі безкоштовно, оскільки СкенЛайф є єдиним Центром (монополізованим), який робить і КТ і МРТ, що є життєво необхідною діагностикою для представників  груп ризику!

«На жаль, цей приклад відношення працівників Центру до організацій, які надають ВІЛ-сервісні послуги, та, відповідно. до клієнтів, яких представляє організація,  доводить що дискримінація в Черкаській області продовжує існувати і якраз серед медичних працівників, які повинні зберігати людське здоров’я, а не заробляти на чиємусь горі кошти!!! І що більш усього мене засмучує, це те, що від цієї діагностики залежать сотні тисяч життів черкащан»,– говорить голова правління ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» Наталія Несват.

У центрі «Скен Лайф» відмовилися надавати коментарі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #діагностичнийцентрСкенЛайф #відмовавпослугах #віл-позитивні
Оголошення
live comments feed...