• Головна
  • Жителі Казбету протестують проти закриття єдиного ринку в мікрорайоні
прямо зараз
13:40, 30 серпня 2016 р.

Жителі Казбету протестують проти закриття єдиного ринку в мікрорайоні

прямо зараз

Жителі Казбету протестують проти закриття єдиного ринку в мікрорайоні

Півсотні жителів мікрорайону "Казбет" прийшли під стіни міської ради. Вони протестують проти закриття продуктового ринку в мікрорайоні. За словами мітингарів, їх попередили, що працювати вони зможуть лише до середи. Опісля ринок буде закритий. Мітингувальники твердять, що ринок для них є зручним і дешевшим, аніж продукція в магазинах. Нині він функціонує на території, що перебуває в оренді в магазину “Делікат”.

Люди просять виділити їм інше місце і облаштувати там базар. Мітингувальники також принесли звернення, в якому просять забезпечити мікрорайон новим ринком. Під зверненням підписались близько 400 осіб, – розповідає ІнфоМІСТ.

Заступник міського голови Геннадій Шевченко, а також начальник управління інспектування Олександр Давиденко зустрілися з жителями мікрорайону “Казбет”. Люди розповіли, що на ринку вже почали зрізати дах, а далі, переконані, візьмуться за металеві столи, з яких і здійснюють торгівлю підприємці. Здебільшого люди там торгують домашніми продуктами.

Казбет-3

Казбет-3

За словами мітингувальників, загалом ринок налічує близько 120 місць і вже має свою історію, адже йому близько сотні років. Люди також наполягали на збереженні ринку ще й через те, що там скупляються сліпі, оскільки в цьому районі розташована обласна організація Українського товариства сліпих.

Геннадій Шевченко порадив присутнім написати офіційне звернення, розгляд якого б дозволив упорядкувати ринок. Однак поверхневий розгляд документів підтвердив законність оренди землі магазином “Делікат”.

Казбет

Казбет

– Разом з управлінням земельних ресурсів ми піднімали документи. Справа в тому, що вільної земельної ділянки у вашому мікрорайоні, де би можна було хоча б приблизно організувати ринок, чесно кажучи, немає взагалі. Тому єдиний спосіб вам мати ринок – це зберегти те, що є на сьогодні. Але, на жаль, складається так ситуація, що, напевно, ринок зберегти там не вдасться, бо великий бізнес перемагає дрібний. Більше всього, там будуть збільшуватися торгові площі за рахунок вашого ринку, – розповів начальник міського управління інспектування Олександр Давиденко.

Він також порадив людям звернутися до депутата на своєму окрузі Руслана Петрика, який водночас є співвласником “Делікату”, аби супермаркет не витісняв ринок. Однак люди сприйняли таку ідею зі сміхом. Один із присутніх жителів “Казбету” зазначив, що ринок можна було б облаштувати біля школи №6, де “ростуть бур’яни”. Зрештою було ухвалено рішення сформувати з числа протестувальників робочу групу. Саме вона спільно з заступником мера Геннадієм Шевченком уже за кілька хвилин має оглянути ринок на “Казбеті” і шукати вихід із ситуації вже на місці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськийказбет #ринокнаказбеті #протестпротизакриттяринку #магазинделікат
Оголошення
live comments feed...