• Головна
  • Заходи до Дня Міста триватимуть понад тиждень
13:10, 30 серпня 2016 р.

Заходи до Дня Міста триватимуть понад тиждень

Святкування 730-ї річниці від дня заснування м. Черкаси пройде з небаченою кількістю заходів, зокрема, вже зараз їх передбачено 63. Почнуться заходи ще 14 вересня і триватимуть до 22 вересня, але головні дні святкування – 17 і 18 вересня.

Які відзначила під час презентації програми свята на засіданні виконкому директор організаційного департаменту Лілія Маліщук, багато заходів буде таких, які ніколи до цього не проводилися в Черкасах, – повідомляє Вичерпно.

– Щоб городяни побачили, що Черкаси – це місто, в якому хочеться жити, – наголосила вона.

Зокрема, буде багато інтелектуальних заходів, оскільки на їх проведення є запит суспільства. Науковці запропонували розповісти про ранню історію м. Черкаси. Окрім того, на площі Т. Шевченка з 15 вересня буде проведений показ 25 кінофільмів про історію України та Черкас.

– З того, чого ще ніколи не було –17 вересня буде презентовано проект Максима Оробця. Це поєднання танцю, світла, музики. Такого ще місто не бачило. Максим зараз збирає свою групу. Як ви знаєте, він нагороджений почесним званням «За заслуги перед містом Черкаси», тому хоче зробити і свій вклад у святкування його річниці, – розповіла Лілія Маліщук.

Також вона наголосила, що цього року небувала кількість громадських ініціатив, які були враховані департаментами освіти і культури.

На День міста буде відкрита реконструйована будівля РАЦСу, в якій у цей день будуть розписані декілька пар, а свідоцтва про одруження та подарунки їм вручить міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Окрім того, в Долині троянд буде організована громадськими організаціями, які опікуються безпритульними тваринами, безкоштовна роздача їх вихованців містянам, які хочуть завести собі друга і домашнього улюбленця.

Будуть і спортивні заходи, зокрема, футбольне змагання між командами міськвиконкому та депутатським корпусом.

Планується і виступ «зірок» місцевого та всеукраїнського масштабу.

– Але не дорогих, бо бюджет не дозволяє, – запевнила Лілія Миколаївна.

До того ж, місцевим підприємцям буде запропоновано самостійно на рекламних носіях привітати черкасців із святом.

А очільник міста додав:

– Кращий подарунок для містян – зробити до Дня міста вулицю Смілянську.

Проведення всіх цих заходів своїми голосами підтримали члени виконкому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #деньміста #святкування730-їрічниці #заходи #ліліямаліщук
Оголошення
live comments feed...