• Головна
  • На ринках Черкас податкова інспекція заповзялася виявляти тіньовиків
09:20, 29 серпня 2016 р.

На ринках Черкас податкова інспекція заповзялася виявляти тіньовиків

Черкаські підприємці, які надають послуги, здійснюють торгівельну або іншу діяльність без належної державної реєстрації, використовують працю нелегальних найманих працівників, мають два тижні на узаконення та реєстрацію підприємницької діяльності, а також оформлення належним чином трудових відносин з реалізаторами та іншими працівниками.

Про це заявив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк, – повідомляє Діловий регіон.

Від діяльності таких “тіньовиків” страждає не лише бюджет нашої держави та міста, але й самі громадяни та чесні підприємці. Перші не отримують жодних документів на придбаний товар чи надану послугу, а отже стають абсолютно незахищеними від їх якості, яка може становити загрозу не лише здоров’ю, але й життю споживачів. А сумлінні та законослухняні підприємці отримують нездорову та несправедливу конкуренцію, адже за рахунок “економії” на несплачених податках та якості продукції, продавці формують привабливі занижені ціни.

“Ми отримуємо значну кількість скарг як від громадян, так і від представників підприємництва, які працюють у правовому полі, з проханням захистити їх від нелегального бізнесу. Це – запит нашої місцевої громади і саме тому виправити становище плануємо шляхом роз’яснення законодавства та, у подальшому, проведенням перевірок з припинення незаконної діяльності на території міста Черкаси”, – повідомив Антон Царюк. – Наразі на всіх ринках нашого міста проходить широкомасштабна масово-роз’яснювальна робота. У рамках її проведення фахівці інспекції надають інформацію про види та особливості різних систем оподаткування, підготовку звітності, правильність оформлення трудових відносин, роздають спеціально розроблені інформаційні листівки та надають відповіді на всі питання.

Окрім цього, окрему увагу було зосереджено на тому, що у разі здійснення діяльності без належної державної реєстрації громадянам загрожує накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 тис. грн. до 34 тис. грн.) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення чи без такої. А за незареєстрованих найманих працівників передбачені штрафні санкції в сумі 34 500 грн.

Такі зустрічі будуть проводитись і надалі на всіх ринках міста Черкаси, зазначили у ДПІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськіринки #тіньовики #дватижнінаузаконеннядіяльності #антонцарюк
Оголошення
live comments feed...