• Головна
  • Вулицю Смілянську від парку Перемоги до межі міста почали активно ремонтувати (ФОТО)
16:00, 28 серпня 2016 р.

Вулицю Смілянську від парку Перемоги до межі міста почали активно ремонтувати (ФОТО)

На відрізку вул. Смілянської, від кругу в районі парку Перемоги до межі міста, розпочалися активні ремонтні роботи. Вже підняли бордюри і знімають старий шар асфальту.

Цього року ця вулиця потрапила до переліку тих, які будуть капітально відремонтовані.

А-2

А-2

Як раніше повідомляв у коментарі виданню Вичерпно керівник вуличної інфраструктури м. Черкаси Сергій Отрешко, якщо буде додаткове фінансування, то вулиця буде закінчена до кінця року. Тобто мається на увазі з усіма примиканнями, бордюрами, зливовою каналізацією і т.д.

А-3

А-3

До слова, цей рік у Черкасах спостерігається небувала активність по ремонту доріг. Нарешті була відремонтована частина вул. Сурікова, яка славилася своїми величезними ямами, дочекалися ремонту вул. Онопрієнка, Чорновола, ощасливили жителів вул. Гагаріна (відремонтована частина), Чайковського (від вул. В.Чорновола до вул. Різдвяної) та іншими, розпочався масштабний ремонт вул. Героїв Дніпра та Смілянської (від району Літака до межі міста).

Приємним доповненням до повної реконструкції відрізку вул. Смілянської є ремонт частини дороги на Смілу, зокрема правої сторони. Наразі там також активно працює техніка.

А-4

А-4

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #вулицясмілянська #ремонтніроботи #сергійотрешко
Оголошення
live comments feed...