• Головна
  • Учні черкаських шкіл на вихідних відправилися в дводенний похід, вшановуючи пам’ять героя-захисника Вітчизни (ФОТО)
11:00, 28 серпня 2016 р.

Учні черкаських шкіл на вихідних відправилися в дводенний похід, вшановуючи пам’ять героя-захисника Вітчизни (ФОТО)

30 учнів черкаських шкіл взяли участь в туристичному поході, присвяченому вшануванню пам’яті героя-захисника цілісності держави генерал-майору  Ігорю  Момоту  та в рамках реалізації Міжнародного Українсько-Іспанського проекту «Ukraine-Euskadi» і впровадження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Прикметно, що перед стартом дводенного походу відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку генералу прикордонної служби Ігорю Федоровичу Момоту, який нещодавно  відкрили біля  Свято-Троїцького Собору в Черкасах, – розповідається на сайті Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому.

Похід-3

Похід-3

Начальник управління освіти Євген Степко привітав учасників походу та наголосив:

– Кожен крок, який ви сьогодні пройдете – це  буде крок пам’яті легендарній людині – Ігорю Момоту, який навчався у черкаській школі №26, працював в Оршанці і героїчно  загинув, захищаючи незалежність нашої країни.

Похід-2

Похід-2

 Опісля покладання квітів до пам’ятника,   всі учасники відправилися на кінцеву зупинку «Санаторій «Україна» звідкіля і розпочався  похід за маршрутом  Черкаси – Оршанець.

Серед учасників походу також були і вихованці позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства,  екскурсій та спорту учнівської молоді» разом з директором Миколою Петровичем Басаєм, які добре обізнані з маршрутом, що  пролягає від Черкас до села Геронимівка.

Тож досвідчені туристи розповіли про правила безпеки під час пересування лісовими стежками: рухатися всі мали за відповідним маркуванням. Маршрут подорожі протяжністю близько 8 км, це – стежки, якими рухалися партизани Черкаського загону до Дахнівки, щоб захопити плацдарм і вибити звідти фашистських загарбників.

Кінець першого дня завершився таборуванням у с. Оршанець на території стадіону Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України, де  учасники зібралися біля вечірньої ватри та поділилися своїми враженнями.

До відома:

В рамках Міжнародного Українсько-Іспанського проекту «Ukraine-Euskadi» проходив конкурс логотипів-емблем інтерактивного дитячого оздоровчого табору «Camping Ukraine – Euskadi».

Організатори конкурсу – Позашкільний навчальний заклад міста Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді» за підтримки міського методичного кабінету установ освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та представників іспанської діаспори. У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх та позашкільних закладів  віком від 10 до 18 років із  різних міст, в  точу числі й із-за кордону.

Похід-5

Похід-5

Представників іспанської сторони вразив творчий підхід та активність черкаських школярів.

Мета творчого заходу – розширення світогляду та розвиток творчих здібностей молоді; встановлення партнерських відносин із представниками іспанської діаспори для солідарності та співпраці з питань здорового способу життя. Конкурсні роботи оцінювались за наступними критеріями: художній рівень та розкриття теми; творчий підхід у розкритті теми; оригінальність та оформлення роботи; універсальність, лаконічність і зрозумілість представленого логотипу.

Тож, Асоціація  українців в Іспанії відзначила активних учасників конкурсу логотипів-емблем, надавши допомогу в організації походу (палатки, спальники). А згодом, за домовленістю обох сторін,  в  літній канікулярний  період черкаські школярі матимуть можливість відпочивати в  оздоровчому наметовому таборі «Camping Ukraine – Euskadi».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськіучні #дводеннийпохід #оршанець #ігормомомт
Оголошення
live comments feed...