• Головна
  • Хто "виправ білизну" в дахнівському Дніпрі? (ФОТО)
11:30, 26 серпня 2016 р.

Хто "виправ білизну" в дахнівському Дніпрі? (ФОТО)

Екологічний активіст Людмила Ткаченко на своїй сторінці у Фейсбук повідомила про  чергове екологічне лихо на Дніпрі – берег річки в Дахівці покрився білою густою піною.

 «Днями стала свідком екологічно не здорової ситуації: Дніпро в Дахнівці запінився. Весь дахнівський берег густо вкритий білою піною, немов би хтось виправ у ньому тонни білизни, – пише Людмила Ткаченко.

Піна-1

Піна-1

У воді та на березі не побачила жодної живої істоти. Складається враження, що хтось отримав злочинне замовлення знищити черкаську флору та фауну. Зайти в воду не наважилась, закралася думка, що це може бути небезпечним.

Піна-2

Піна-2

Дніпро – дуже хворий, це цілком очевидно, а "вбиваємо" його ми своїм споживацьким до нього ставленням. Із мовчазної згоди тих, хто мав би "бити на сполох", сидячи в державницьких кріслах, повільно зникає основна водна артерія України!

Вірогідніше за все, що знову відбувся вже черговий за це літо скид неочищених каналізаційних нечистот. Чий це невдалий експеримент – мала б з'ясовувати прокуратура та екологічна інспекція. На сайтах цих державних структур не знайшла ні слова, ні півслова про цей інцидент.

Піна-3

Піна-3

Шановні, Ви що, на іншій планеті живете? Прокидайтесь та починайте вже діяти, терпець людей уривається!»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дніпробілядахнівки #дніпрозапінився #скиднечистот #людмилаткаченко
Оголошення
live comments feed...