• Головна
  • Головний приз фестивалю тімбілдингу Summer Challenge 2016 у Черкасах виграв проект книжок для незрячих дітей
12:30, 25 серпня 2016 р.

Головний приз фестивалю тімбілдингу Summer Challenge 2016 у Черкасах виграв проект книжок для незрячих дітей

Серед 25 соціальних проектів, що змагалися вчора на фестивалі “Черкаси. Я це роблю”, переміг проект “Тактильні книжки для незрячих дітей”. Проте свій приз у 25 тисяч гривень переможці вирішили поділити з іншим учасником фестивалю, – передає УНН-Центр.

Переможець фестивалю тімбілдингу Summer Challenge 2016 – команда поліції – обрала серед 25 соціальних проектів проект “Тактильні книжки для незрячих дітей”. Переможець мав повне право забрати собі усі гроші, проте керівники цього проекту просто на місці вирішили, що треба цей приз поділити. Оскільки кошторис їхнього проекту становив тільки 10 тисяч гривень, то вони вирішили решту – 15 тисяч – віддати іншому учаснику фестивалю – проекту “Школа раннього особистісного розвитку ШОР”. Останній спрямований на розвиток дітей у соціумі, особливо таких, що мають різні вади та захворювання (ДЦП, аутизм, таке інше), які заважають їм повноцінно адаптуватися в суспільстві.

Крім основного призу, були ще два заохочувальних від меценатів з бізнесу. Їхня сума становила по 15 тисяч гривень кожен. Ці призи дісталися проекту “Шлях до нової себе”, який має на меті допомогу жінкам, які потерпають від побутового насилля, та проекту “Я обираю успішне життя”, що спрямований на підтримку учасників АТО та їхніх сімей (працевлаштування, відкриття власної справи, юридична та психологічна допомога).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #фестивальтімбілдингу #тактильнікнижки #головнийприз
Оголошення
live comments feed...