Легендарному генералу встановили погруддя

До 25-ої річниці Незалежності України біля Свято-Троїцького Собору в Черкасах учора відкрили пам’ятний знак легендарному генералу прикордонної служби Ігорю Федоровичу Момоту. Він загинув під час обстрілу проросійськими терористами колони прикордонників із установок залпового вогню «Град» у липні 2014-ого року. На захист східних рубежів разом із курсантами навчального центру в Оршанці, який він тоді очолював, став одним із перших, – розповідається на сайті Черкаського міськвиконкому.

Над погруддям працювали черкаські скульптори Іван Фізер та Віктор Крючков. Право відкрити пам’ятник було надано вдові загиблого командира Надії та його військовому побратимові – заступнику начальника Навчального центру підполковнику Віктору Сулимі. Після чого представники духовенства провели обряд освячення погруддя.

Участь у церемонії відкриття взяли й представники влади. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко підкреслив, що Ігор Момот сьогодні не просто командир та батько курсантів, як його називали, а взірець справжнього громадянина незалежної України.

– Допоки битиметься серце останнього патріота, який власне був і Ігор Федорович, Україна була, є і буде незалежною державою. Ми повинні об’єднатися, бо тільки так ми можемо здолати ворога, який «чатує» біля наших кордонів, – наголосив він. – Я знаю, що кожен українець зараз щиро вболіває за наших хлопців, які сьогодні на передовій захищають свою державу і не шкодують власного здоров’я та життя. Я вірю в кожного з нас і вірю в Україну!

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
генералмомот погруддя іванфізер вікторкрючков
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии