• Головна
  • «Хабарникам – смерть!» Черкащани запропонували владі радикальний метод покращення життя в місті
18:00, 23 серпня 2016 р.

«Хабарникам – смерть!» Черкащани запропонували владі радикальний метод покращення життя в місті

Що б ви зробили, якби на годину отримали абсолютну владу в Черкасах? – із таким запитанням громадські активісти всеукраїнської ініціативи «Активна громада» пропонували містянам активніше впливати на життя свого міста. Акцію «Година народовладдя» провели біля черкаської мерії, – повідомляє Про все.

– Україна незалежна 25 років, люди отримали владу, проте й до сьогодні не знають, яким чином можуть впливати на неї та при цьому покращувати своє життя. Ми роз’яснюємо громадянам, що не треба боятись звертатися до влади. Треба їй нагадувати про ті проблеми, які турбують, – зазначив у коментарі “Про все” координатор «Активної громади» Сергій Слинько.

За його словами, в рамках акції, яка охоплює 17 обласних та районних центрів по всій Україні, крім роз’яснювальної роботи активісти пропонували написати містянам свої пропозиції до влади на жовто-блакитних аркушах.

Серед основних проблем, які турбували черкащан, стали ремонт доріг, продовження роботи тролейбусів до пізнього часу, встановлення лічильників на тепло в багатоквартирних будинках, функціонування пандусів для людей з обмеженими можливостями в громадському транспорті. Були й більш жорсткі побажання, як то впровадження смертної кари за хабарництво.

По завершенню акції ці пропозиції були поєднанні в український прапор та вручені міській владі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкащани #активнагромада #сергійслинько #проблемичеркащан
Оголошення
live comments feed...