• Головна
  • Мабуть-таки ж винні! За касаційною скаргою прокуратури області скасовано виправдувальний вирок стосовно черкаських службовців, які обвинувачуються у спричиненні державі 16 млн грн збитків
16:00, 23 серпня 2016 р.

Мабуть-таки ж винні! За касаційною скаргою прокуратури області скасовано виправдувальний вирок стосовно черкаських службовців, які обвинувачуються у спричиненні державі 16 млн грн збитків

Вироком Придніпровського районного суду м. Черкаси виправдано двох службових осіб одного з підприємств м. Черкаси у зв’язку з недоведеністю в їхніх діях складу кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, – інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Органом досудового розслідування службовці обвинувачуються в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах та службовому підробленні, внаслідок чого державі завдано збитки в сумі понад 16 млн. грн.

Не погоджуючись із судовим рішенням, виправдувальний вирок суду першої інстанції, залишений в силі апеляційним судом Черкаської області, оскаржено прокуратурою області в касаційному порядку.

Завдяки активній позиції прокуратури під час касаційного перегляду зазначеного вище реабілітуючого рішення, ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ касаційну скаргу прокурора задоволено повністю, вирок суду першої інстанції про виправдання вказаних вище осіб та ухвалу апеляційного суду Черкаської області про залишення його в силі скасовано, справу повернуто до суду першої інстанції на новий судовий розгляд.    

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратурачеркаськоїобласті #придніпровськийрайоннийсуд #скасуваннявироку #несплатаподатків
Оголошення
live comments feed...