• Головна
  • Міськвиконком не дозволив установити в Черкасах нові кіоски
14:40, 23 серпня 2016 р.

Міськвиконком не дозволив установити в Черкасах нові кіоски

Сьогодні виконавчий комітет міської ради не проголосував за надання дозволу на розміщення двох тимчасових споруд для ТОВ “АВГ ТОРГ-ГРУП” та ТОВ “Хлібний дім – Україна”.

Перше підприємство представляв колишній депутат від партії “УДАР” Артем Гришанов. Він просив дозволу на розміщення підприємством "АВГ ТОРГ–ГРУП" кіоску по вул. Сержанта Жужоми, 21. Однак проект рішення викликав опір у членів виконкому.

– На рівному місці знову ставимо МАФ. Ну скільки можна? Тулим-тулим… Більше 200 незаконних, ми жодного незаконного не знесли! Натомість ставимо нові! Давайте там дорогу спочатку побудуємо, а потім розглянемо… – заявив заступник міського голови Ігор Коломоєць. Його підтримав і член виконкому від громадськості Роман Ганзевич, – розповідає ІнфоМІСТ.

– Забудовується новий район, ставимо нові МАФи. У нас місто МАфів чи якихось прикрас? Хочете робити бізнес – ставте магазин. Я розумію, що вам там простіше поставити якісь "курячі ніжки", – обурився Ганзевич.

Зрештою за проект рішення проголосувала недостатня кількість членів виконкому, тож рішення так і не ухвалили. Окрім того, не проголосували і за розміщення цим же підприємством кіоску за адресою по вул. Гагаріна біля будинку 73. Гришанов сам відкликав цей проект рішення. Окрім того, виконком не підтримав узаконення двох кіосків ТОВ “Хлібний дім – Україна”. Не набрали достатньої кількості голосів проект рішень щодо ТС по тій же вул. Гагаріна, 73, а також по вул. Гагаріна, біля спуску з вул. Небесної Сотні.

Нагадаємо, серед власників ТОВ “Хлібний Дім-Україна” – депутат міськради від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськийміськвиконком #мафи #ігорколомоєць #романганзевич.хлібнийдімукраїна
Оголошення
live comments feed...