• Головна
  • У Південно-Західному районі Черкас мама з дочкою шахрайським способом відбирають у дітей прикраси
13:20, 22 серпня 2016 р.

У Південно-Західному районі Черкас мама з дочкою шахрайським способом відбирають у дітей прикраси

Знайомляться, входять у довіру, а потім обкрадають. Так у черкаських подвір’ях, на дитячих майданчиках промишляють шахраюванням мати з дочкою, принаймні так вони представляються довірливим дітям.

Випадок, про який виданню Вичерпно розповіла мама ошуканої дівчинки, стався у Південно-Західному районі, у дворі будинків 15 та 17 по вул. 30 років Перемоги.

– У цю п’ятницю моя дочка і племінниця вийшли погуляти у двір близько 16.00. Приблизно в 17.00 ми їх забрали і пішли гуляти в парк. А уже десь о 19.00 я виявила, що у моєї доньки зникли золоті сережки. Спочатку я вирішила, що вона просто їх загубила, але потім побачила, що і у племінниці немає сережок. Ми почали розпитувати дітей, де вони поділи сережки. Зрештою, вони розповіли, що, коли вони гуляли, на майданчик прийшла молода чорнява жінка з п’ятирічною дочкою Машею. Вони почали з цією дівчинкою гуляти. А потім жінка запропонувала заплести нашим дівчатам кіски, на що ті відповіли згодою. Таким чином вона зняла з них сережки, що вони й не помітили, – розповідає мама однієї з дівчаток Катерина.

За її словами, жертвою шахрайки ледь не стала ще одна маленька дівчинка, проте вона вчасно відчула, що її сережки розстібнули і, очевидно, завадила крадіжці прикрас.

Молоду жінку з дівчинкою бачила і жителька будинку, проте самого процесу, як та знімає сережки, вона не помітила. Хоча і відзначає, що відразу відмітила, що мама з дочкою не з їхнього двору.

Відразу після вище вказаних подій жертви шахрайства викликали на місце події поліцію і написали заяву про вчинення злочину. Проте, за словами постраждалих, вони не вірять, що шахраїв спіймають, адже вже чули про подібні випадки.

Мами ошуканих дівчаток наголошують, що для них зараз головне, щоб на «уловки» шахраїв не попалися й інші довірливі діти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #південно-західнийрайон #мамайдочка #шахрайки #прикраси
Оголошення
live comments feed...