• Головна
  • Триває набір на курси підвищення кваліфікації менеджерів-управителів багатоквартирними будинками
13:29, 21 серпня 2016 р.

Триває набір на курси підвищення кваліфікації менеджерів-управителів багатоквартирними будинками

У Черкасах продовжується п’ятий набір на курси підвищення кваліфікації менеджерів-управителів житлових будинків. Навчання розпочнеться вже з 5 вересня і триватиме впродовж одного місяця. Фахова підготовка майбутніх управителів здійснюватиметься у приміщенні Центру післядипломної освіти, доуніверситетської підготовки та розвитку кар’єри Черкаського державного технологічного університету за адресою: бульв. Шевченка, 460, (корпус 2) каб. 240. Після проходження навчання випускники курсів отримають сертифікат державного зразка про підвищення кваліфікації.
 
Попередні чотири  набори на ці курси засвідчили зацікавленість черкасців таким навчанням.
 
– У Черкасах із кожним роком зростає кількість новостворених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Для управління ними необхідні підготовлені фахівці. До того ж новоспечені менеджери-управителі можуть ініціювати у своєму чи сусідньому будинку створення ОСББ та після – очолити його, – відзначає головний спеціаліст  відділу сприяння ОСББ Юрій Кучеренко. – Більше того – таке навчання надає можливість поспілкуватись зі своїми колегами по роботі, обмінятися досвідом та проблемами. Під час теоретичних та практичних занять із педагогами будуть розв’язутися актуальні питання життєдіяльності будинку.
 
Навчання здійснюватиметься за напрямом «менеджмент організацій/управління багатоквартирним будинком». Курси розраховані на голів, членів правління та інших фахівців ОСББ або організацій, діяльність яких пов’язана з управлінням та обслуговуванням житлового фонду. Стати слухачами курсів можуть всі, хто хочуть навчатися самостійно утримувати багатоквартирний будинок. Загалом курс корисний як для початківців, так і для досвідчених фахівців у галузі управління багатоквартирними будинками.
 
Для навчання практичній взаємодії з підприємствами та установами сфери ЖКГ на ці курси в якості викладачів запрошуються представники організацій та установ, які безпосередньо задіяні у сфері надання послуг мешканцям багатоквартирних житлових будинків. Це, зокрема, – керівники діючих ОСББ, надавачі комунальних послуг, інспектори, бухгалтери, інженери.
 
Отримана інформація допоможе управляти ОСББ по-новому, самостійно господарювати, підтримуючи порядок у власному будинку.
 
Вартість навчального курсу становить 1 500 гривень.
 
ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК:
 
Для запису на навчання: 71 00 84 та 067-742-41-72.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #набір #курси #підвищеннякваліфікації #ОСББ
Оголошення
live comments feed...