• Головна
  • ДСНС перевіряє освітні заклади на Черкащині
11:15, 21 серпня 2016 р.

ДСНС перевіряє освітні заклади на Черкащині

ДСНС перевіряє освітні заклади на Черкащині Перед початком нового навчального року, упродовж серпня інженерно-інспекторським складом Управління ДСНС у Черкаській області спільно із представниками освіти здійснюються комплексні обстеження усіх навчальних закладів. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Напередодні навчального року фахівці Управління ДСНС виявляють підвищену увагу до закладів освіти. Рятувальників хвилює протипожежний стан навчальних закладів, до яких 1 вересня прийдуть школярі.

Рятувальники й освітяни добре пам’ятають минулорічну пожежу у Черкасах, коли через коротке замикання електричної мережі в загальноосвітній школі № 20 сталося загорання в кабінеті психологічної допомоги. Завдяки оперативності та професійним діям рятувальників, вогонь вдалося утримати у межах одного приміщення та швидко його ліквідувати.

Тож органи державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки в районах області спільно з відділами (управліннями) освіти здійснять комплексні обстеження усіх навчальних закладів області.

Під час проведення перевірок, спрямованих на забезпечення та приведення у належний протипожежний стан усіх навчальних закладів області основна фахівців ДСНС приділяється системам автоматичного виявлення пожеж, наявності первинних засобів пожежогасіння, комплектації протипожежним інвентарем пожежних щитів, а також наявності та стану утримання шляхів евакуації з шкільних приміщень.

Не менш важливим моментом перевірок є стан електричного господарства навчальних закладів, а також справність внутрішнього протипожежного водогону, і можливість безперешкодного під’їзду до будівель спецтехніки.

Крім перевірок, рятувальники проводять для педагогів інструктажі щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також навчають працівників користуватися засобами індивідуального захисту органів дихання.

У закладах освіти, де впродовж тривалого часу не виконуються заходи, запропоновані у приписах та постановах органів державного пожежного нагляду, керівники та інші посадові особи притягуються до адміністративної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкаськаобласть #пожежнабезпека #освітнізаклади #ДСНС
Оголошення
live comments feed...