• Головна
  • Від імені фіскалів телефонні шахраї вимагають у черкаських підприємців гроші та влаштовують їм провокації
13:55, 19 серпня 2016 р.

Від імені фіскалів телефонні шахраї вимагають у черкаських підприємців гроші та влаштовують їм провокації

Державна податкова інспекція у м. Черкасах звертає увагу суб’єктів господарювання на те, що напередодні свята Дня незалежності України у нашому обласному центрі мають місце провокації та вимагання грошей невідомими у посадових осіб підприємств та у приватних підприємців.

Зокрема, зловмисники пропонують суб’єктам господарювання за грошову винагороду уникнути перевірок. Така пропозиція «оплатити» відсутність податкових ревізорів надходить телефоном і нібито від імені начальника інспекції або його заступників. Кошти шахраї пропонують перевести або на картковий рахунок, або на рахунок поповнення мобільного телефону.

ДПІ у м. Черкасах просить всіх бути пильними та не піддаватись на провокації. Пам’ятайте, що працівники фіскальної служби взагалі не телефонують з попередженням про перевірку, у тому числі від імені та за дорученням керівника державної податкової інспекції, головного управління ДФС чи ДФСУ.

У разі отримання подібних пропозицій Державна податкова інспекція у м. Черкасах звертається до суб’єктів господарської діяльності з проханням повідомляти про такі факти за адресою: м. Черкаси,  вул. Хрещатик, 235 або за телефоном 54-14-88.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шахраї #телефон #кримінал #Черкаси
Оголошення
live comments feed...