Тепла літня погода повертається на Черкащину

У середині серпня тривалість світлового дня на 2 години менше порівняно із 22 червня, днем літнього сонцестояння. Природа розпочинає поступово налаштовуватися до переходу на осінній режим життєдіяльності. Однак, на Черкащині після прохолодного періоду (12-16 серпня) найближчими днями очікується повернення дуже теплої літньої погоди.

Із синоптичної карти видно, що 19 серпня закінчується вплив на погоду Черкащини північного циклону і керування погодую буде поступово переходити до східного антициклону. Тому істотних опадів не передбачається, температурний фон підвищиться на 1-2º. Надалі, до кінця поточного тижня, внаслідок посилення сонячного випромінювання при малохмарному небі, дні стануть ще теплішими (до +28+31º). Ночі теж будуть достатньо теплими, температура становитиме не нижче +14+16º.

Підвищення температурного фону та відсутність ефективних дощів у найближчі 3 доби сприятимуть проведенню польових, городніх та господарських робіт, а також відпочинку на природі. Необхідно пам’ятати про дотримання правил пожежної небезпеки у лісах, парках та торфовищах області.

Дзвін
Тепло літо погод Черкащина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии