• Головна
  • Область готується до опалювального сезону
16:54, 18 серпня 2016 р.

Область готується до опалювального сезону

Черкащина готується до опалювального періоду. У цілому стан робіт відповідає плановим показникам, визначеним Мінрегіоном України. Про це повідомляють в Департаменті містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА.

Зауважимо, на Черкащині створено оперативний штаб із координації дій для своєчасної підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери. Проведено три засідання оперативного штабу, зокрема одне в м. Черкаси та два виїзних. За їх результатами, надано відповідні доручення місцевим органам влади щодо належної підготовки до зими.

– Окрім цього, теплопостачальні підприємства здійснили два з трьох етапів гідравлічних випробувань теплових мереж, – інформує заступник директора – начальник управління житлово-комунального господарства Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Андрій Липкань. – Виявлені ж пориви усувають відповідні служби підприємств. Заплановано також до початку опалювального сезону за рахунок теплопостачальних підприємств встановити лічильники в понад 400 багатоповерхівках. Таким чином, більше половини будівель з централізованим опаленням будуть забезпечені приладами обліку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкащина #опалювальнийсезон #зима #тепло
Оголошення
live comments feed...