• Головна
  • «Черкаські Мавпи» розпочали підготовку до сезону
12:59, 18 серпня 2016 р.

«Черкаські Мавпи» розпочали підготовку до сезону

На свіжому повітрі та з гарним настроєм. Саме так стартував перший тренувальний збір «Черкаських Мавп», про це пише http://mavpabasket.com/.

 Традиційно – перші тренування «Мавпи» проводять на відкритому повітрі! У місцевому парку команда провела двогодинне тренування. Головна мета перших занять – перевірити рівень фізичних кондицій баскетболістів. Керує процесом – тренер з фізичної підготовки, Сергій Загоруй. На цьому етапі гравці виконують великий обсяг роботи – бігають кроси, виконують ряд навантажень спрямованих на загальний рівень фізичної підготовки.

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»:
«Розпочали перший збір. Протягом трьох тижнів працюватимемо переважно на відкритому повітрі та в тренажерному залі. Зараз дивимося, хто в якому фізичному стані. Зрозуміло, що головне завдання – закласти базу фізичної підготовки. Щоб до сезону команда підійшла у хорошій формі. Атмосфера – бойова. І тренери, і гравці – всі дуже скучили за сезоном».

Кількагодинне тренування і так шість днів на тиждень. У режимі нон-стоп «Черкаські Мавпи» працюватимуть щонайменше три тижні. Силові тренування чергуватимуть з кардіонавантаженнями та аеробною роботою.

Сергій Загоруй, тренер з фізпідготовки:
«Головне зараз – добре увійти в роботу і швидкими темпами привести кондиції гравців до одного рівня. На цьому етапі працюватимемо на вулиці, поки дозволятиме погода. Комбінуватимемо тренування з тренажерним залом. Важливий аспект – робота на піску. У такому режимі готуватимемося три тижні».

Підготовку до нового сезону почали 15 баскетболістів. Відсутні лиш – травмований Андрій Шаламов та Дмитро Скапінцев, який нещодавно повернувся з чемпіонату Європи. 18-річному центровому тренери дали невеликий «карт-бланш» на відпочинок. Натомість до команди після річної перерви повернулися Андрій Кальніченко та Ігор Чумаков.

Андрій Кальніченко, гравець БК «Черкаські Мавпи»:
«Дуже приємно повертатися до Черкас. Повертатися у команду, в якій на тебе чекали. Тому враження від цієї зустрічі тільки найкращі. Протягом усього минулого сезону я ретельно слідкував за «Черкаськими Мавпами», за чемпіонатом, постійно спілкувався з тренером. Вже чекаю на новий сезон. Очікую, що чемпіонат буде рівний. Знаю, що є чимало сильних команд – повернулися «Дніпро» та «Будівельник», це дуже сильні команди. Тому сезон має бути цікавим». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкаськаобласть #ЧеркаськіМавпи #баскетбол #тренування
Оголошення
live comments feed...