Як правильно вибрати чохол на айфон: інструкція з вибору
Новини компаній
09:30
25 липня
20 серпня о 18:00 Палац молоді запрошує на зустріч з прекрасним. Саме цього дня тут відбудеться відкриття персональної художньої виставки Ольги Краcнодимської "Богині", інформує http://pres-centr.ck.ua/.
Арт-проект "Богині" – це серія робіт, яка присвячена прекрасним створінням – жінкам.
На картинах зображені Богині, яких художниця знає особисто, і які надихають її та їх оточення. На вас чекають прекрасні картини, яскрава енергетика, багато позитивних емоцій і перфоманс від наших Богинь.
Вистака є соціальним проектом, адже частина коштів від продажу картин підуть на організацію першого безкоштовного фестивалю для жінок – "Відкрий в собі Богиню".