Волонтери збирають кошти на безпілотні літальні апарати для батальйону спеціального призначення «Донбас».

Волонтери збирають кошти на безпілотні літальні апарати для батальйону спеціального призначення «Донбас». Саме ця техніка надзвичайно необхідна бійцям в умовах війни для розвідки та корегування вогню, повідомляє http://grom-che.com/.

Надскладна задача в нинішніх умовах стоїть перед військовими, що нині боронять Східні рубежі країни. Відсутність найелементарніших технічних засобів лише погіршує нашу обороноздатність, в той час, як ворог озброюється найновітнішою технікою.

– За одну тільки ніч на одній з позицій я нарахував щонайменше тридцять прольотів ворожих безпілотників. Московія забезпечує орків пташками, а в наших підрозділах літачків катастрофічно не вистачає. Вони необхідні для розвідки, корегування вогню, глибинного пошуку об’єктів, – зазначає В’ячеслав Скічко, координатор волонтерської ініціативи «Наш батальйон».

Батальйон «Донбас» має відмінних фахівців у керуванні безпілотними літальними апаратами, проте, на жаль, не має самих безпілотників.

– Боєць з позивним «Майстер» з батальону «Донбас» на передовій займається саме такими завданнями. Він справжній майстер своєї справи, знаю його особисто, тому так і кажу. На жаль, своїх крил підрозділ не має. Єдиний орендований безпілотник нещодавно підбили і нині апарат знаходиться на ремонті. «Донбас» і його сусіди фактично залишились без очей, – говорить В’ячеслав Скічко. – Вартість такого апарату сім з половиною тисяч доларів. Для бійців така сума не підйомна, тому вони просто змушені в черговий раз звертатись по допомогу до нас із вами.

Окрім безпілотного літального аппарату військовики мають й інші нагальні потреби – будівельні мішки, бажано зелені, будівельна тачка, цвяхи, скоби.

Принести матеріальну та фінансову допомогу можна за адресою:

вул. Небесної Сотні, 3, центральний ЗАГС (підвал з правого боку)

перерахувати на картку Приватбанк:

гривня – 5168742015088317
долари – 5168742021354190
євро – 5168742021354208

grom-che.com
безпілотники війна допомога волонтери черкащани
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии