• Головна
  • У ЧДТУ підбили підсумки вступної кампанії
14:19, 17 серпня 2016 р.

У ЧДТУ підбили підсумки вступної кампанії

У цьому році слід відзначити саме набір «сильних» абітурієнтів, що є показником не тільки професійної а й наукової орієнтації вишу» – повідомляє виконуючий обов’язки ректора ЧДТУ О. Григор, За його словами, нова система розподілу місць на навчання за державним замовленням дозволила підняти прохідний бал. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаського державного технологічного університету. 

– Ще однією особливістю цьогорічної кампанії, – додає Олег Григор, – є те, що, відповідно до тенденцій економічного розвитку України, у державі значно зросла затребуваність у спеціалістах по таких провідних галузях, як електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, радіотехніка та телекомунікації, галузеве машинобудування.

Інформує відповідальний секретар приймальної комісії ЧДТУ Віктор Демиденко:

– Станом на сьогодні, на навчання за освітнім ступенем магістра та освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста зараховано 966 студентів, на навчання за скороченими програмами підготовки (2 та 3 курс) – 382, на перший курс денної і заочної форми навчання зараховано 416 вступників.

Найбільшу кількість студентів, що отримали право навчання за державним замовленням, прийнято на факультети комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну, економіки та управління, – зазначив Віктор В’ячеславович, – але загальний рейтинг популярних спеціальностей залишився майже без змін: максимальна кількість молоді навчатиметься інженерно-технічнім та економічним спеціальностям, також туризму, готельно-ресторанній справі та дизайну.

Загалом за даними приймальної комісії, наш університет поповнився більше ніж 1800 студентами!
Окреслимо деякі позитивні тенденції цього набору, а саме збільшення держзамовлення на технічні спеціальності та аспірантуру, що свідчить про розпочате реформування освіти і науки, зміщення акцентів на підготовку інженерів та науковців. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкаськаобласть #вступнакампанія #ЧДТУ #абітурієнти #вступнакампанія
Оголошення
live comments feed...