• Головна
  • Проект молодих вчених Черкащини – серед проектів-переможців, що фінансуватимуться за рахунок державного бюджету
12:03, 17 серпня 2016 р.

Проект молодих вчених Черкащини – серед проектів-переможців, що фінансуватимуться за рахунок державного бюджету

Проект  молодих вчених Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького «Інноваційні чинники сталого продовольчого забезпечення та розвитку біоекономіки України» ввійшов до переліку тих, що пройшли конкурсний відбір та почнуть фінансуватися з серпня 2016 року за рахунок коштів державного бюджету. На проект планується виділити 736,6 тис грн. В перший рік буде профінансовано 368,3 тис грн – повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Усього за результатами конкурсу в Україні  було обрано 79 наукових розробок молодих вчених. Для їх фінансування державою виділено 12 млн грн. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час фінального засідання Конкурсної комісії з відбору проектів молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах у сфері  управління МОН.

Міністр зазначила, що конкурс для молодих вчених проводиться вперше в Україні та відіграє важливу роль для мотивації їх праці. «Молоді вчені – це золотий фонд нації і держава повинна шукати можливості їх підтримати. Потрібно, щоб ці таланти залишалися працювати в Україні та змогли долучатися до роботи в міжнародних проектах», – наголосила Лілія Гриневич.

Конкурс проектів був оголошений за тематичними напрямами, що відповідають пріоритетам участі України у Рамкової програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». За час проведення конкурсу Міністерство отримало 439 проектів наукових робіт  молодих учених зі 114 вищих навчальних закладів та наукових установ.

Як зазначив заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха, фінансування проектів переможців розпочнеться у цьому місяці –  на це вже зарезервовані кошти державного бюджету. Фінансуватимуться проекти високого та середнього рівнів із загальною кількістю балів 70 і вище . Таких проектів за результатами конкурсу – 79. Проект черкащан отримав 71,8 бала.

За результатами роботи Комісії, підписано наказ, яким затверджено перелік проектів, що пройшли конкурсний відбір.

Довідково:

Конкурс проектів молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, було розпочато у травні 2016 року.

За умовами проведення конкурсу, керівником проекту має бути кандидат наук  віком до 35 років; докторант або доктор наук віком до 40 років, який працює (навчається) у вищому навчальному закладі, науковій установі на момент подання проекту на Конкурс. До складу виконавців проекту можуть входити студенти, аспіранти, наукові та науково-педагогічні працівники та інші дослідники, вік яких на момент подання проекту не перевищує 35 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#молодівчени #Черкащина #проектів-переможець #фінансування #державнийбюджет
Оголошення
live comments feed...