До уваги жителів міста Черкаси!

Комунальним підприємством «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради подано розрахунки тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, а також тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2017 рік Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.03.2016 № 302, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 19.04.2016 за №593/28723, затверджено «Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення».

Відповідно до вимог Постанови ліцензіат подає НКРЕКП в строк до 10 серпня кожного року розрахунки тарифів на наступний рік.

На виконання вимог вказаної Постанови, КП "Черкасиводоканал" подано державному регулятору розрахунки тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.
 
Детальніше з поданими розрахунками можна ознайомитися ТУТ.
 
Крім того, одночасно із розрахунками тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП "Черкасиводоканал" подано НКРЕКП розрахунки тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем). Детальніша інформація ТУТ.
 
Період введення в дію тарифів у наступному році та їх рівень буде визначено Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, після розгляду та затвердження.

 

rada.cherkassy.ua
Черкаси розрахунки тарифи водопостачання водовідведення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии