• Головна
  • У Києві відбудеться вернісаж виставки відомої черкаської художниці
14:21, 16 серпня 2016 р.

У Києві відбудеться вернісаж виставки відомої черкаської художниці

18 серпня о 18:30 в арт-росторі KZ Art Room відбудеться вернісаж виставки художніх творів Тетяни Черевань "Прояви", повідомляє pres-centr.ck.ua.

"Хочеться бути легким, як вітер. Хочеться бути вільним, як птахи. Хочеться проявитись в цьому світі... своє світло проявити в світі, світло світу проявити в собі. Бо квіти, то уособлення безкінечності життя, світла , почуття та процессу кохання", – художник Тетяна Черевань.

Вона свято вірить в диво і впевнена, що воно існує всередині кожного з нас. Її вибір нести красу. Тетяна надихається простими речами, які її оточують.

Тетяна Черевань вже підкорила глядачів своїми жіночими портретами з серії "Жінка Берегиня", в якій жінка постає як загальний історичний символ.

Наразі черга "Проявів".

Протягом останніх 15 років вона приймає активну участь в різноманітних виставках в Україні та за її межами: Берлін, Париж , Лондон , Нью-Йорк, Монреаль, Сан Франциско, Лос Анжелес. На її творчому доробку більше 70 виставок.

Роботи художниці знаходяться в приватних колекціях Франції, Люксембурга, в українському консульстві Сан Франциско, в приватній колекції посла Америки в Украині Джеффрі Пайо.

Виставка триватиме з 18 серпня до 26 серпня 2016р.

Вхід на виставку вільний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #ТетянаЧеревань #виставка #художниця
Оголошення
live comments feed...