17:10, 10 серпня 2016 р.
Черкаську міськраду чекає ревізія. Через «Любаву»
Правоохоронці звинувачують представників міської ради в навмисному заниженні суми в договорі пайової участі, укладеного владою Черкас з ТОВ “Любава Сіті” у 2011 році. Інформація про це розміщена в Єдиному реєстрі судових рішень. повідомляє ІнфоМІСТ.
Слідство встановило, що службові особи Черкаської міськради з метою заниження розміру пайового внеску ТОВ "Любава Сіті" провели його розрахунок, виходячи із кошторисної вартості будівництва об’єкта містобудування без врахування ПДВ, що призвело до втрати бюджетних коштів.
7 жовтня 2010 року правоохоронними органами було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину. передбаченого ч. 2 ст.364 КК України. Слідчі наголошують, що відповідно до роз’яснення міністерства регіонального розвитку будівництва та ЖКГ розрахунок пайової участі здійснюється на підставі загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта з урахуванням податку на додану вартість.
Правоохоронці встановили, що ревізія по факту неправильного розрахунку (заниження) частки пайової участі у розвитку інфраструктури міста від будівництва “Любави” не проводилась. Вивчивши матеріали кримінальної справи, суд установив, що в матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що проведення документальної ревізії, окремих питань фінансово-господарської діяльності Черкаської міської ради має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.
У підсумку, 4 серпня. Придніпровський райсуд надав дозвіл на проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності в стінах Черкаської міськради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20 тисяч гривень до військової пенсії: як отримати шанс на подарунок від ПриватБанку
Новини компаній
09:00
26 січня
Компанія Gualapack – лідер з виробництва гнучкої упаковки
Новини компаній
11:30
25 січня
17:00
6 січня
У Черкасах відкрилися два «М’ясомаркети»
Новини компаній
15:06
28 грудня 2022 р.
Правила гри у FAVBET: Ліміти на рахунках
Прес-реліз
15:30
23 грудня 2022 р.
«Так, я можу!»: Талановиті у спорті діти з інвалідністю отримали стипендії від Parimatch Foundation
Новини компаній
15:00
22 грудня 2022 р.
17:30
12 грудня 2022 р.
Президент України запропонував заборонити в Україні діяльність підконтрольні Москві православних церков.
Новини компаній
20:30
6 грудня 2022 р.
Оголошення
11:16, 27 січня
11:16, 27 січня
11:15, 27 січня
11:15, 27 січня
live comments feed...