• Головна
  • Черкаську міськраду чекає ревізія. Через «Любаву»
17:10, 10 серпня 2016 р.

Черкаську міськраду чекає ревізія. Через «Любаву»

Правоохоронці звинувачують представників міської ради в навмисному заниженні суми в договорі пайової участі, укладеного владою Черкас з ТОВ “Любава Сіті” у 2011 році. Інформація про це розміщена в Єдиному реєстрі судових рішень. повідомляє ІнфоМІСТ.

Слідство встановило, що службові особи Черкаської міськради з метою заниження розміру пайового внеску ТОВ "Любава Сіті" провели його розрахунок, виходячи із кошторисної вартості будівництва об’єкта містобудування без врахування ПДВ, що призвело до втрати бюджетних коштів.

7 жовтня 2010 року правоохоронними органами було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину. передбаченого ч. 2 ст.364 КК України. Слідчі наголошують, що відповідно до роз’яснення міністерства регіонального розвитку будівництва та ЖКГ розрахунок пайової участі здійснюється на підставі загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта з урахуванням податку на додану вартість.

Правоохоронці встановили, що ревізія по факту неправильного розрахунку (заниження) частки пайової участі у розвитку інфраструктури міста від будівництва “Любави” не проводилась. Вивчивши матеріали кримінальної справи, суд установив, що в матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що проведення документальної ревізії, окремих питань фінансово-господарської діяльності Черкаської міської ради має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

У підсумку, 4 серпня. Придніпровський райсуд надав дозвіл на проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності в стінах Черкаської міськради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськаміськрада #любава #заниженнясуми #пайовийвнесок
Оголошення
live comments feed...