Лічильники тепла встановлять у 207 черкаських будинках

207 черкаських багатоповерхівок облаштують приладами обліку тепла. Їхня загальна вартість становитиме 6 мільйонів 266 тисяч гривень. Встановленням лічильників опікуватиметься підприємство «Черкаситеплокомуненерго». Перелік адрес, за якими їх цього року змонтують, затвердили рішенням виконавчого комітету, – повідомляє Про головне.

За словами очільника КП «Черкаситеплокомуненерго» Миколи Кушніра, після встановлення цих приладів обліку тепла, лічильниками будуть обладнані фактично всі будинки, які обслуговує це підприємство. Їх – 456. Це дасть змогу мешканцям оплачувати тільки за ту кількість енергії, яку вони спожили.

– Ці прилади обліку ми встановимо до кінця жовтня, – сказав Микола Іванович. – Дотепер тривала підготовча робота – це й отримання технічних умов, вихід на місце по кожному будинку для вивчення реальної ситуації та вибір приміщення, в якому встановлюватимуть прилади обліку.

За його словами, середня вартість встановлення одного лічильника складає 30 тисяч гривень.

Аби убезпечити лічильники від вандалів, зазначає Микола Кушнір, їх установлюватимуть у вже існуючих теплових вузлах, які зачиняються на замок.

 – Проблема дійсно існує, як приклад, у Києві. За минулий опалювальний сезон 5 відсотків просто вкрали, – сказав Микола Іванович.

http://progolovne.ck.ua/
черкаситеплокомуненерго лічильникитепла миколакушнір
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии