У сквері Богдана Хмельницького оновили алею, яку виклали тротуарною плиткою. Про це написав у “Фейсбуці” директор КП “Дирекція парків” Володимир Стойко. Також у сквері пофарбували опори освітлення та встановили нові лавки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію