• Головна
  • Суд Азербайджану засудив свого громадянина до 10 років і 6 місяців позбавлення волі за злочини, скоєні в Черкасах
10:00, 8 серпня 2016 р.

Суд Азербайджану засудив свого громадянина до 10 років і 6 місяців позбавлення волі за злочини, скоєні в Черкасах

На підставі міжнародно-правових договорів, які ратифіковані Україною, прокуратурою області було скеровано до компетентних органів Азербайджанської Республіки клопотання про притягнення до кримінальної відповідальності громадянина Азербайджанської Республіки, який обвинувачується у вчиненні низки тяжких та особливо тяжких злочинів, вчинених на території України, – повідомляє прокуратура Черкаської області.

Встановлено, що упродовж 2009 року членами організованої групи, до якої входив громадянин Азербайджанської Республіки, в м. Черкаси було вчинено злочини, пов’язані з придбанням, зберіганням, перевезенням з метою збуту та збутом небезпечних наркотичних засобів в особливо великих розмірах.

Після затримання та притягнення членів організованої групи до кримінальної відповідальності, вказаний громадянин залишив територію України та перебував у міжнародному розшуку.

Наприкінці 2014 року правоохоронними органами області встановлено, що він перебуває на території Азербайджанської Республіки. У зв’язку з тим, що зазначена особа є громадянином цієї країни та його екстрадиція до України відповідно до законодавства Азербайджанської Республіки неможлива, кримінальне провадження було передано компетентним органам вказаної країни.

Завдяки належному документуванню правоохоронними органами області злочинів, скоєних у м. Черкаси, компетентним судом Азербайджанської Республіки зловмисника засуджено до 10 років і 6 місяців позбавлення волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#судазербайджану #черкаськаобласнапрокуратура #збутнаркотиків
Оголошення
live comments feed...