• Головна
  • В обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка, приурочена Олімпіаді в Ріо (ФОТО)
13:30, 6 серпня 2016 р.

В обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка, приурочена Олімпіаді в Ріо (ФОТО)

В Черкаському обласному краєзнавчому музеї відкрилася оновлена виставка «Олімпійське сузір’я України». Експозиція розташована на 4-му поверсі музею і включає історію Олімпійських ігор від їх заснування до сьогодні з акцентом на спортсменів Черкащини. Серед експонатів виставки: «золоте» каное Андрій Хіміча, медалі, грамоти, документи, фотографії, одяг спортсменів та багато іншого. Окрім експонатів, відвідувачі на екрані можуть переглянути документальні хронічки, – розповідається на сайті відділення НОК в Черкаській області.

Відкриття приурочене до дня старту ХХХІ Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

«Це вже стало гарною традицією відкривати цю виставку саме в день відкриття Олімпійських ігор – як і чотири роки тому. Виставка не стала, інформація постійно змінюється. Цього разу працівники музею оновили і додали третину експонатів», – зазначила заступник директора з науково-просвітницької та виставкової роботи Черкаського обласного краєзнавчого музею Тетяна Кайдалова.

Вона ж і провела екскурсію для гостей. Цього дня до музею завітали та ознайомилися із оновленою виставкою голова відділення Національного олімпійського комітету України Андрій Більда, начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський, Олімпійський чемпіон Андрій Хіміч, учасники Олімпійських та Паралімпійських ігор, жителі Черкас.

Виставка-2

Виставка-2

Виставка-3

Виставка-3

Виставка-4

Виставка-4

Виставка-5

Виставка-5

Виставка-6

Виставка-6

Виставка-7

Виставка-7

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #краєзнавчиймузей #олімпійськесузір’яукраїни #андрійхіміч
Оголошення
live comments feed...