• Головна
  • Ректор ЧНУ ім. Богдана Хмельницького Олександр Черевко став почесним доктором Європейського університету (Тбілісі, Грузія)
12:30, 6 серпня 2016 р.

Ректор ЧНУ ім. Богдана Хмельницького Олександр Черевко став почесним доктором Європейського університету (Тбілісі, Грузія)

– Між нашими університетами торік було укладено угоду про співпрацю, — зазначив Олександр Володимирович. – На сьогодні вже реалізовано спільні проекти. Надзвичайно важливо, що ми можемо будувати плани на майбутнє та бути взаємно корисними.

Ректори Черкаського національного університету Олександр Черевко та Європейського університету Лаша Канделакішвілі окреслили подальшу спільну роботу. Це вивчення системи вищої освіти і науки України і Грузії, практична реалізація міжуніверситетської мобільності викладачів та студентів. Можливі також спільні проекти у сфері наукових досліджень. А ще – проведення конференцій, культурні програми.

Практичним результатом поїздки стала передача Черкаському національному університету електронної системи управління навчальним процесом. Ця досить вартісна система, орієнтована на підтримку основних функцій навчального закладу, успішно працює в грузинському університеті та багатьох провідних європейських вишах.

– Питання доступності та якості освітніх послуг у сучасних умовах є особливо актуальним для галузі освіти в Україні. І розвиток інформаційних технологій у цій сфері виходить на перший план. Переконаний – найближчим часом наш університет також матиме сучасний інформаційний ресурс, який міститиме єдину базу даних для студентів, викладачів і співробітників. На її основі відбуватиметься ефективне управління навчальним закладом, – наголосив ректор Черкаського національного університету.

У рамках робочої поїздки гості з України вклонилися пам’ятнику Тарасу Шевченку в Тбілісі.

Нагадаємо, що перебуваючи на Черкащині, делегація з Європейського університету на чолі з ректором Лашею Канделакішвілі вшанувала пам’ять Героя Радянського Союзу, визволителя міста Черкаси та села Водяники Вахтанга Чіковані, побувавши на його могилі у Водяниках. Гості подарували комп’ютери школі імені Вахтанга Чіковані та бібліотеці села.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чну #олександрчеревко #почеснийпрофесор #європейськийуніверситет
Оголошення
live comments feed...