У Черкасах знову запрацював гіропарк. Покататися на гіроборді можна за 25 гривень

У Черкасах на перехресті вулиці Смілянської і Хрещатик відкрили парк, де можна покататися на гіробордах (механічна платформа на двох колесах, яка рухається залежно від положення тіла людини). 10 хвилин розваги коштує 25 гривень. Подібні гіропарки в Україні є у великих туристичних містах – Києві, Одесі, Харкові, – розповідає Gazeta.ua.

"Раніше такої розваги у місті не було. За 10 хвилин беремо 25 гривень. Орієнтуємося на молодь. Поки клієнтів не багато – люди у відпустках. Кожного дня приходить близько 10 людей – це нормально. Але хотілося б більше", – говорить Максим Яременко, власник парку гіробордів у Черкасах.

Вартість одного гіроборду – від 6 до 15 тисяч гривень. Відрізняються розміром коліс. Найменші беруть для дітей або щоб їздити у приміщеннях, найбільші – щоб кататися багато і на вулиці. Один пристрій важить близько 14 кілограмів.

Гіроборд-2
Гіроборд-2

"Перші два місяці люди не розуміли, що це і як працює. Я кожному показував, катався по магазину. Потім відкрили парк, щоб люди могли спробувати поїздити і надумали купити. Рекламуємо роздачею флаєрів, і є один великий білборд. Клієнти викладають у соцмережах фото з парку. Сьогодні гіроборди – це модно, а наступного року зроблять щось нове. Це тимчасова розвага, яка зараз поширена у всьому світі", – розповідає підприємець.

Гіроборд дуже травмонебезпечний, не розрахований для поїздок на великі відстані і не пристосований для бездоріжжя, зазначає Яременко.

http://gazeta.ua
черкаси гіропарк гіроборд максимяременко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии