Над Черкасами замайорів Олімпійський прапор

Прапор Олімпійських ігор, що відкриваються сьогодні, 5 серпня, в Ріо-де-Жанейро, підняли вихованці Черкаської обласної дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, – передає кореспондент УНН-Центр.

Серед 206 українських спортсменів, які беруть участь в Олімпійських іграх, двоє черкащан – Сергій Куліш і Наталя Золотухіна.

Зі святом відкриття Олімпіади їх вітав Андрій Хіміч − спортивна легенда Черкащини, чемпіон ХVІІІ Олімпіади в Токіо (Японія) 1964 року і учасник чотирьох Олімпіад; перший заступник голови Черкаської обласної ради Валентина Тарасенко, заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв і депутат Черкаської міської ради, учасник АТО Андрій Більда.

"Наші спортсмени – такі самі герої, як ті, що боронять нашу країну на території Луганщини та Донеччини. На них покладено не меншу відповідальність. Давайте побажаємо їм яскравих вражень і перемог", − зазначив у своєму виступі Андрій Більда.

Право підняти олімпійський прапор було надано учасниці минулої Олімпіади Дар'ї Шаріповій. А Андрію Хімічу було вручено футболку Національної збірної України на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкаси підняттяолімпійськогопрапора андрійхіміч
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии