Міська рада перестаралась, оголосивши багато тендерів. Тепер їх відкликає

Черкаська міська рада відкликала тендерів на суму близько 40 мільйонів, які були оголошені за кілька днів до старту ProZorro. Про це у коментарі виданню ІнфоМІСТ розповів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

– Міська рада 29 липня оголосила багато тендерів. Більшість тих тендерів, які були подані, зараз будуть відкликані, щоб не було спекуляцій, не було ніяких запитань. Сьогодні йдеться про тендери по департаменту освіти та архітектури. Ми хочемо, щоб громадськість розуміла, що для нас важливо провести їх ефективно та прозоро, – сказав мер міста.

Однак, каже він, що потрібно зважати на те, що деякі тендери “прозоріші за ProZorro”.

– Наприклад, міжнародні відкриті торги. Громадськість нас критикує навіть за це, але на мою думку, це ще прозоріше, ніж Прозорро. І чим тендер відрізняється від ProZorro? Нічим, бо інформація про тендер друкується у Віснику державних закупівель, на сайті Черкаської міської ради. Це ж не укладені угоди були. Це якби сказали, що було укладено угод на загальну суму 200 мільйонів за результатами тендерів з пороговою сумою до 1,5 мільйона, то це питання.

infomist.ck.ua
черкаськаміськарада оголошеннятендерів відкликаннятендерів анатолійбондаренко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии