• Головна
  • За продаж алкоголю малолітнім застосовано понад 40 тисяч гривень штрафних санкцій
08:29, 4 серпня 2016 р.

За продаж алкоголю малолітнім застосовано понад 40 тисяч гривень штрафних санкцій

Вживання алкоголю настільки сильно вкорінилося у цілому світі, що його навіть можна вважати однією з глобальних проблем людства. Особливо важко дивитися на підлітків, які хочуть випити, щоб здаватися старшими. А найбільше обурює те, що призвичаїтись до шкідливої звички їм допомагають дорослі, які не зважаючи на заборону, продають малолітнім алкоголь. Не стримує продавців ні значні штрафи, ні втрата ліцензії на торгівлю.

Питання реалізації підакцизних товарів, до яких зокрема відноситься алкогольна продукція, перебуває на постійному контролі Державної податкової інспекції у м. Черкасах, зауважує начальник державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

 Проведеними в червні-липні п.р. перевірками встановлено 10 фактів продажу неповнолітнім особам вказаної продукції. За результатами розгляду матеріалів перевірок до таких суб’єктів господарювання застосовано штрафні (фінансові ) санкції на загальну суму 40,8 тис грн. Також матеріали перевірок передані на розгляд щодо анулювання ліцензій у даних суб’єктів господарювання.

Поряд із незаконною реалізацією алкогольної продукції під час перевірок встановлені факти неоформлення найманих працівників. За результатами перевірок трудові відносини 17 працівників були оформлені належним чином, легалізовано  25,5 тис грн доходу та додатково щомісячно до бюджету надійде по 10,6 тис грн податків і зборів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #продажалкоголюнеповнолітнім #штрафнісанкції #антонцарюк
Оголошення
live comments feed...