• Головна
  • У лікарнях злодії крадуть все, що погано лежить. Історія з Третьої міської…
18:00, 3 серпня 2016 р.

У лікарнях злодії крадуть все, що погано лежить. Історія з Третьої міської…

Різні курйозні ситуації і випадки трапляються в кримінальному світі. Диву даєшся фантазії, а також безглуздості дій крадіїв. В даному випадку заробити на кольоровому металі, добутому в ліфті, вирішив черкащанин. А вирушив за ним не в багатоповерховий будинок, а до моргу, – розповідають Вечірні Черкаси.

У неділю, близько 0.50 зупинився ліфт у морзі КЗ «Третя міська лікарня швидкої медичної допомоги».

– У нас така система, що тіла з лікарні до моргу подають через підземний перехід, а звідти ліфтом їх піднімають уже на перший поверх моргу. Викликали аварійну службу «Черкасиліфт», які й застали біля ліфту чоловіка, який спав. Крадій був п’яний, – розповів головлікар Третьої міської лікарні Олександр Федорук.

Як повідомив головний інженер «Черкасиліфту» Микола Стрижак, невідомого чоловіка виявили електромеханіки ліфтової аварійної служби. Вони викликали поліцію, яка прибула за десять хвилин. Представники поліції затримали невідомого чоловіка, а також забрали з собою демонтовані деталі ліфтового обладнання як речові докази. Чоловік викрав електронне обладнання станції керування ліфтом.

Приміщення моргу, за словами Олександра Федорука, розташоване на віддалі від основних лікувальних приміщень, є сходи з вулиці, якими можна піднятися нагору. За технікою безпеки. їх не мають права знімати. Грабіжник ними й скористався, аби піднятися на дах, а з нього – дістатися всередину моргу.

– Виходячи з того, який спеціальний інструмент був у крадія, напрошується висновок, що ця особа застосовувала цей інструмент при викраденні обладнання ліфтів у житлових будинках по вул. Нижня Горова, 71 (третій під’їзд), вул. Гоголя, 375 (2-й під’їзд), вул. Пушкіна, 39 (4-й під’їзд), вул. Надпільна, 241 (2-й під’їзд), вул. Хрещатик, 130 (5-й під’їзд). На відновлення роботи цих розкрадених ліфтів було витрачено 42 335 грн, – аналізує подію директор ПП «Спеціалізовано-ремонтно-будівельне підприємство «Черкасиліфт» Петро Сороколєт.

До речі, ліфт Третьої міської лікарні з моменту введення в експлуатацію, 1978 року, ніхто не запускав, і тільки за керівництва Олександра Федорука його було відремонтовано й 2005 року запущено.

Крадіжки в ліфтах трапляються регулярно. Але щоб обікрасти ліфт моргу… Співробітниця моргу Валентина говорить, що крадуть ритуальний товар, це не в новинку, але щоб обікрали ліфт – таке вперше.

За словами Олександра Федорука, за останні півроку крадіжки в лікарні зросли в рази. Така ж ситуація спостерігалась у 1990-х і 2000 -х роках.

– Потім стало спокійніше. Відверто сказати, ми навіть розслабилися в цьому напрямку, а зараз у лікарні ми посилено займаємося охороною об’єктів: ставимо, де можливо, двері, всередині лікарні встановлено відеоспостереження.

Керівництво лікарні вже думає про встановлення зовнішньої системи відеоспостереження.

За словами Олександра Федорука, в 1990-х роках було дуже багато крадіжок, тож на дверях до всіх відділень у лікарні стояли грати.  З часом, коли стало спокійніше, їх зняли.

Є грабіжники, каже головлікар, які спеціалізується на крадіжках суто з лікувальних закладів. Ці злодії легко входять у контакт, і такі віртуози, що за спиною жертви можуть скоїти крадіжку

У день крадіжки в морзі в лікарні були спроби викрасти електромотори в підвалі.

Найрезонанснішою головлікар називає минулорічну крадіжку до десятка  комп’ютерів із аналітичного відділу закладу. Прикро, що маючи запис із камери відеоспостереження, на якому засвітився крадій, до сьогодні злодія не ідентифікували, а відповідно, не покарали.

Пригадав Олександр Федорук і крадіжку з палати, яку здійснила колишня пацієнтка. Жінка виписалась, але згодом повернулась і обчистила своїх сусідок. Винесла мобільні телефони, гаманці, косметички і навіть ковдру. Одна з потерпілих по відеозапису впізнала в руках крадійки свою косметичку і свою ж сусідку.

– Ми зателефонували їй і запропонували повернути всі речі власникам, інакше повідомляємо про інцидент у поліцію. За півгодини всі речі вже були у власниць, – розповів Олександр Федорук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#третяміськалікарнячеркас #крадій #черкасиліфт #олександрфедорук
Оголошення
live comments feed...