• Головна
  • Боротьба з наслідками негоди в Черкасах триває
14:10, 3 серпня 2016 р.

Боротьба з наслідками негоди в Черкасах триває

Сильний дощ, який пройшов Черкасами учора під вечір, «підтопив» декілька міських вулиць. Найбільше від негоди постраждала вулиця 30-річчя Перемоги, що в Південно-Західному районі. Причиною цього стала, як розповів начальник управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Сергій Отрешко, аномальна кількість опадів  – усього за три години випало 87 відсотків місячної норми опадів.

– Найбільше постраждала вулиця 30 років Перемоги, зокрема, на ділянці біля 5-ої міської поліклініки. Це через те, що поруч маємо накопичувальне озеро на вулиці Олени Теліги. Туди стікають зливові води майже з усього Південно-Західного району Черкас, – зазначає Сергій Володимирович. – На жаль, коли містом пройшла настільки аномальна злива, ми фізично не можемо в один момент відкачати всю воду й тримати рівень цього озера на належній відмітці.

За словами Сергія Отрешка, труднощів комунальникам додав ще й сильний град. Він оббив листя на деревах і як результат – решітки зливової каналізації забилися опалим листям.

– Майже всю ніч комунальники займалися очищенням решіток від нього, – зауважив Сергій Отрешко.

Для боротьби з наслідками негоди й чіткої координації дій різних служб в обласному центрі створили спеціалізований міський штаб. Його очолив міський голова Анатолій Бондаренко. До його складу ввійшли аварійні та екстрені служби Черкас.

Учора рятувальники спільно з міськими комунальниками проводили відкачування води з колектора на вулиці Олени Теліги поблизу районі поліклініки №5, із вулиці 30 років Перемоги на транспортному кільці в районі «Літака» та біля залізничного мосту на вул. Грушевського.

За даними обласного управління ДСНС, на відкачування води залучили 12 мотопомп, 10 одиниць техніки та 45 осіб.

Станом на 06:00, 3 серпня ними було відкачано близько 1500 метрів кубічних води на найбільш підтоплених вулицях та в трьох приватних домоволодіннях. Наразі роботи з ліквідації наслідків негоди тривають.

Загалом до управління МНС надійшло 140 звернень, які стосувалися підтоплення приватних будинків (за 24 адресами). Наразі основні зусилля спрямовані на забезпечення сталого функціонування важливих об’єктів життєзабезпечення міста.

Окрім того, черкаські СУБи нині обстежують будинки, які постраждали внаслідок негоди. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #боротьбазнаслідкаминегоди #аномальнакількістьопадів #сергійотрешко
Оголошення
live comments feed...