• Головна
  • На конкурс із громадського бюджету подано понад 100 проектів, серед яких навіть… шибениця в натуральну величину
13:10, 3 серпня 2016 р.

На конкурс із громадського бюджету подано понад 100 проектів, серед яких навіть… шибениця в натуральну величину

За словами заступника голови координаційної ради з громадського бюджету Черкаської міської ради В’ячеслава Левченка, загалом же, проекти, подані на конкурс громадського бюджету цього року стали більш якісними і соціально наповненими, – повідомляє Козацький сайт.

 – На конкурс надійшло 108 проектів – значно більше, ніж торік, що свідчить про зростання розуміння черкащанами можливості впливу на покращення якості життя у своєму місті, –  констатує В’ячеслав Левченко. – Усі проекти можна розподілити на кілька груп: благоустрій територій, спортивні майданчики, різне (як, наприклад, придбання рентген-апарату, ремонт доріг, скейтпарк або вуличні туалети для собак). Певно, комусь надто допекла влада, оскільки один із проектів передбачає, у якості нагадування їй про відповідальність, встановлення  дубової шибениці у натуральну величину на площі перед ОДА або міською радою. Є також спроби залучення за рахунок громадського бюджету додаткових коштів у комунальні заклади (як те ж придбання рентгену або встановлення паркану навколо дитсадка).

Після детального їх вивчення координаційною радою  (на відповідність вимогам конкурсу), проекти буде проаналізовано відповідними департаментами міської ради (щодо можливості реалізації) та виставлено на розгляд громадськості. Детально ознайомитись зі змістом кожного проекту містяни зможуть за півтори тижні –  на сайті міської ради,  у розділі «Громадський бюджет».

Автори обраних проектів отримають можливість  додатково прорекламувати свої  ідеї, одержавши  безкоштовні рекламні флайєри у міській раді. Голосування за кращі проекти відбудеться із 1 по 14 листопада, фінансування проектів-переможців (а їх очікується щонайменше 9 –  від 4 проектів у категорії від 300 тисяч до 1 мільйона гривень та мінімум 5 – у категорії до 300 тисяч) розпочнеться з наступного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #громадський бюджет #проекти на конкурс #в’ячеслав левченко
Оголошення
live comments feed...