• Головна
  • Черкаські веслувальники 14 разів піднімалися на п’єдестал пошани на чемпіонаті України
12:30, 3 серпня 2016 р.

Фінал чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед закладів фізичної культури і спорту «Стрімкі човни» приймало місто Дніпро з 28 по 31 липня 2016 року. У змаганнях взяли участь понад 300 юнаків та дівчат (2000-2003 р.н.) з 49 закладів фізичної культури і спорту, у яких розвивається веслування на байдарках і каное.

Дитячо-юнацька спортивна школа з веслування Черкаської міської ради увійшла до п’ятірки кращих в Україні поступившись спортивним школам з міст Южне, Дніпро, Херсон та Вінниця, – повідомляє Чемпіон.

Загалом черкаські веслувальники 14 разів піднімались на п’єдестал пошани.

Пропонуємо результати здобутків спортсменів Черкаської ДЮСШ з веслування:

Валерія Шарова стала абсолютною чемпіонкою на дистанціях 500, 1 000 та 3000 метрів. Валерія виступала у байдарці-одиночці.

Євгенія Камнєва в каное-одиночці здобула три срібні нагороди на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів.

Екіпаж каное-двійки, у складі Ілони Трофімової та Вікторії Харченко, виборов три «бронзи» на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів.

Аліна Чиж двічі піднімалась на п’єдестал пошани. В байдарці-одиночці Аліна виборола дві «бронзові» нагороди на дистанціях 500 та 1000 метрів. Дистанцію 5000 метрів спортсменка фінішувала четвертою.

Катерина Голінна та Юлія Цікало виступали, як в екіпажі байдарки-двійки, так і в каное-двійці. У результаті напружених заїздів дівчата вибороли «бронзу» в байдарці двійці на дистанції 500 метрів, у каное-двійці здобули «срібло» на дистанції 200 метрів та «бронзу» на 1000 метрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію